LBC2012T1R0M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2012T1R0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LBC2012T1R0M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 620MA 190 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.LBC2012T1R0M.pdf2.LBC2012T1R0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LBC2012T1R0M specifikacijos
Dalies numeris LBC2012T1R0M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 1UH 620MA 190 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 768462 pcs Duomenų lapas 1.LBC2012T1R0M.pdf2.LBC2012T1R0M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB, C Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 587-2531-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 100MHz Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 190 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 190 mOhm Dabartinis įvertinimas 620mA