LB2518T151M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2518T151M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LB2518T151M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 45MA 3.2 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.LB2518T151M.pdf2.LB2518T151M.pdf
  • Pranešimas
LB2518T151M specifikacijos
Dalies numeris LB2518T151M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 150UH 45MA 3.2 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1159046 pcs Duomenų lapas 1.LB2518T151M.pdf2.LB2518T151M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1007 (2518 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1007 (2518 Metric)
Kiti vardai LQ LB 2518T151M Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 796kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 7MHz Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Wirewound Inductor 45mA 3.2 Ohm 1007 (2518 Metric)
DC rezistorius (DCR) 3.2 Ohm Dabartinis įvertinimas 45mA