LAN02TA2R7J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAN02TA2R7J
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 390MA 520 MOHM
Duomenų lapai: 1.LAN02TA2R7J.pdf2.LAN02TA2R7J.pdf
  • Pranešimas
LAN02TA2R7J specifikacijos
Dalies numeris LAN02TA2R7J Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 390MA 520 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5508 pcs Duomenų lapas 1.LAN02TA2R7J.pdf2.LAN02TA2R7J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.142" L (2.40mm x 3.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LA, N Type
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai LA LAN 02TA 2R7J Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz Induktyvumas 2.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 70MHz
Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Inductor 390mA 520 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 520 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 390mA Dabartinis - sodrumas -