LAN02TA271J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAN02TA271J
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 270UH 70MA 16 OHM TH
Duomenų lapai: 1.LAN02TA271J.pdf2.LAN02TA271J.pdf
  • Pranešimas
LAN02TA271J specifikacijos
Dalies numeris LAN02TA271J Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 270UH 70MA 16 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5344 pcs Duomenų lapas 1.LAN02TA271J.pdf2.LAN02TA271J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.142" L (2.40mm x 3.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LA, N Type
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai LA LAN 02TA 271J Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 796kHz Induktyvumas 270µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.6MHz
Išsamus aprašymas 270µH Unshielded Inductor 70mA 16 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 16 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 70mA Dabartinis - sodrumas -