LAL04KB2R7M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAL04KB2R7M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 720MA 300 MOHM
Duomenų lapai: LAL04KB2R7M.pdf
  • Pranešimas
LAL04KB2R7M specifikacijos
Dalies numeris LAL04KB2R7M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 720MA 300 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5339 pcs Duomenų lapas LAL04KB2R7M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LA, L Type
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 7.96MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai LA LAL 04KB 2R7M Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz Induktyvumas 2.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 100MHz
Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Inductor 720mA 300 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 300 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 720mA Dabartinis - sodrumas -