LAL04KB1R8M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAL04KB1R8M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 1.8UH 790MA 250 MOHM
Duomenų lapai: LAL04KB1R8M.pdf
  • Pranešimas
LAL04KB1R8M specifikacijos
Dalies numeris LAL04KB1R8M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 1.8UH 790MA 250 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5422 pcs Duomenų lapas LAL04KB1R8M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LA, L Type
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 7.96MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai LA LAL 04KB 1R8M Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz Induktyvumas 1.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 121MHz
Išsamus aprašymas 1.8µH Unshielded Inductor 790mA 250 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 250 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 790mA Dabartinis - sodrumas -