HMJ316B7102MFHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ316B7102MFHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HMJ316B7102MFHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 100V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.HMJ316B7102MFHT.pdf2.HMJ316B7102MFHT.pdf3.HMJ316B7102MFHT.pdf
  • Pranešimas
HMJ316B7102MFHT specifikacijos
Dalies numeris HMJ316B7102MFHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai CG HMJ316 B7102MFHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive