HMJ212KB7102KDHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ212KB7102KDHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HMJ212KB7102KDHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
  • Pranešimas
HMJ212KB7102KDHT specifikacijos
Dalies numeris HMJ212KB7102KDHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 587-4224-2
CG HMJ212KB7102KDHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 1000pF