CB2016T4R7M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2016T4R7M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB2016T4R7M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 740MA 325 MOHM
Duomenų lapai: 1.CB2016T4R7M.pdf2.CB2016T4R7M.pdf
  • Pranešimas
CB2016T4R7M specifikacijos
Dalies numeris CB2016T4R7M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 740MA 325 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 700733 pcs Duomenų lapas 1.CB2016T4R7M.pdf2.CB2016T4R7M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 587-2529-2
CB2016T4R7M-ND
LQ CB 2016T4R7M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 45MHz Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 740mA 325 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 325 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 740mA
Dabartinis - sodrumas 340mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CB2016T4R7MV
CB2016T4R7MV
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 740MA 325 MOHM