CB2016T470KV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2016T470KV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB2016T470KV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM
Duomenų lapai: 1.CB2016T470KV.pdf2.CB2016T470KV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CB2016T470KV specifikacijos
Dalies numeris CB2016T470KV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 464996 pcs Duomenų lapas 1.CB2016T470KV.pdf2.CB2016T470KV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 587-3685-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 47µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 11MHz Išsamus aprašymas 47µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 3.12 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 3.12 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 120mA
Dabartinis - sodrumas 110mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CB2016T470M
CB2016T470M
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM
Sandelyje: 685982 pcs
parsisiųsti: CB2016T470M.pdf
RFQ
CB2016T4R7M
CB2016T4R7M
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 740MA 325 MOHM
Sandelyje: 700733 pcs
parsisiųsti: CB2016T4R7M.pdf
RFQ
CB2016T470K
CB2016T470K