TXEADCSANF-26.000000
TaitienTaitien
TXEADCSANF-26.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXEADCSANF-26.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 26.0000MHZ CLP SW SMD
Duomenų lapai: 1.TXEADCSANF-26.000000.pdf2.TXEADCSANF-26.000000.pdf3.TXEADCSANF-26.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TXEADCSANF-26.000000 specifikacijos
Dalies numeris TXEADCSANF-26.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC VCTCXO 26.0000MHZ CLP SW SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.8 V ~ 3.3 V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija TX
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai 1664-1251-1 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±2.5ppm Dažnumas 26MHz
Išsamus aprašymas 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA