TXEACLSANF-40.000000
TaitienTaitien
TXEACLSANF-40.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXEACLSANF-40.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 40.0000MHZ CLP SW SMD
Duomenų lapai: 1.TXEACLSANF-40.000000.pdf2.TXEACLSANF-40.000000.pdf3.TXEACLSANF-40.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TXEACLSANF-40.000000 specifikacijos
Dalies numeris TXEACLSANF-40.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC VCTCXO 40.0000MHZ CLP SW SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.8 V ~ 3.3 V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija TX
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai 1664-1250-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±2ppm Dažnumas 40MHz
Išsamus aprašymas 40MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA