TSETACSANF-27.000000
TaitienTaitien
Taitien
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSETACSANF-27.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC TCXO 27.00MHZ 3.3V SNWV SMD
Duomenų lapai: 1.TSETACSANF-27.000000.pdf2.TSETACSANF-27.000000.pdf3.TSETACSANF-27.000000.pdf
  • Pranešimas
TSETACSANF-27.000000 specifikacijos
Dalies numeris TSETACSANF-27.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC TCXO 27.00MHZ 3.3V SNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TS
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±500ppb
Dažnumas 27MHz Išsamus aprašymas 27MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -