TSEATLSANF-20.000000
TaitienTaitien
TSEATLSANF-20.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSEATLSANF-20.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 20MHZ 3.3V CLP SW SMD
Duomenų lapai: 1.TSEATLSANF-20.000000.pdf2.TSEATLSANF-20.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TSEATLSANF-20.000000 specifikacijos
Dalies numeris TSEATLSANF-20.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC VCTCXO 20MHZ 3.3V CLP SW SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8029 pcs Duomenų lapas 1.TSEATLSANF-20.000000.pdf2.TSEATLSANF-20.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TS
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai 1664-1168 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±4.6ppm Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3.5mA