OYKTGLJANF-24.000000
TaitienTaitien
OYKTGLJANF-24.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OYKTGLJANF-24.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC XO 24MHZ 1.8V CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.OYKTGLJANF-24.000000.pdf2.OYKTGLJANF-24.000000.pdf3.OYKTGLJANF-24.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
OYKTGLJANF-24.000000 specifikacijos
Dalies numeris OYKTGLJANF-24.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC XO 24MHZ 1.8V CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija OY
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai 1664-1143-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 24MHz
Išsamus aprašymas 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 7mA