OYKTGCJANF-40.000000
TaitienTaitien
OYKTGCJANF-40.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OYKTGCJANF-40.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC XO 40MHZ 1.8V CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.OYKTGCJANF-40.000000.pdf2.OYKTGCJANF-40.000000.pdf3.OYKTGCJANF-40.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OYKTGCJANF-40.000000 specifikacijos
Dalies numeris OYKTGCJANF-40.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC XO 40MHZ 1.8V CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija OY
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai 1664-1141-1 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 40MHz
Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 7mA