ULW5-27RJT075
TT ElectronicsTT Electronics
ULW5-27RJT075 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULW5-27RJT075
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 27 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ULW5-27RJT075.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ULW5-27RJT075 specifikacijos
Dalies numeris ULW5-27RJT075 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 27 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72250 pcs Duomenų lapas ULW5-27RJT075.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.283" Dia x 0.650" L (7.20mm x 16.50mm)
Serija ULW Atsparumas 27 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 985-1015-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 27 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound