ULW5-10RJT075
TT ElectronicsTT Electronics
ULW5-10RJT075 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULW5-10RJT075
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 10 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ULW5-10RJT075.pdf
  • Pranešimas
ULW5-10RJT075 specifikacijos
Dalies numeris ULW5-10RJT075 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 10 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5857 pcs Duomenų lapas ULW5-10RJT075.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.283" Dia x 0.650" L (7.20mm x 16.50mm)
Serija ULW Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 985-1013-2
ULW510RJT075
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound