SPP2UL68R0JLF
TT ElectronicsTT Electronics
SPP2UL68R0JLF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPP2UL68R0JLF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 68 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SPP2UL68R0JLF.pdf
  • Pranešimas
SPP2UL68R0JLF specifikacijos
Dalies numeris SPP2UL68R0JLF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 68 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4197 pcs Duomenų lapas SPP2UL68R0JLF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.169" Dia x 0.571" L (4.30mm x 14.50mm)
Serija SPP Atsparumas 68 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 989-1283-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 68 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound