SPP35N10
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPP35N10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPP35N10
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 35A TO-220AB
Duomenų lapai: SPP35N10.pdf
  • Pranešimas
SPP35N10 specifikacijos
Dalies numeris SPP35N10 Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 35A TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4254 pcs Duomenų lapas SPP35N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 83µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PG-TO220-3-1
Serija SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 44 mOhm @ 26.4A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 150W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai SP000013851
SPP35N10IN
SPP35N10X
SPP35N10XTIN
SPP35N10XTIN-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1570pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 65nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V