SPP1UL68R0JLF
TT ElectronicsTT Electronics
SPP1UL68R0JLF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPP1UL68R0JLF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 68 OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SPP1UL68R0JLF.pdf
  • Pranešimas
SPP1UL68R0JLF specifikacijos
Dalies numeris SPP1UL68R0JLF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 68 OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 227412 pcs Duomenų lapas SPP1UL68R0JLF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.402" L (3.80mm x 10.20mm)
Serija SPP Atsparumas 68 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 989-1266-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 68 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SPP1UL4R70JLF
SPP1UL4R70JLF
Gamintojai: TT Electronics
apibūdinimas: RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 224253 pcs
parsisiųsti: SPP1UL4R70JLF.pdf
RFQ
SPP1UL47R0JLF
SPP1UL47R0JLF
Gamintojai: TT Electronics