SPP1UL4R70JLF
TT ElectronicsTT Electronics
SPP1UL4R70JLF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPP1UL4R70JLF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SPP1UL4R70JLF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SPP1UL4R70JLF specifikacijos
Dalies numeris SPP1UL4R70JLF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 224253 pcs Duomenų lapas SPP1UL4R70JLF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.402" L (3.80mm x 10.20mm)
Serija SPP Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 989-1259-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SPP20N60C3HKSA1
SPP20N60C3HKSA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: MOSFET N-CH 650V 20.7A TO-220