HM76-50330JLFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM76-50330JLFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 3A 75 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM76-50330JLFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM76-50330JLFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM76-50330JLFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 33UH 3A 75 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5151 pcs Duomenų lapas HM76-50330JLFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.746" L x 0.600" W (18.95mm x 15.24mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM76
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 33µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.284" (7.21mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 75 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 75 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3A