HM76-501R3JLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM76-501R3JLFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1.3UH 13.7A 4.3 MOHM
Duomenų lapai: HM76-501R3JLFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM76-501R3JLFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM76-501R3JLFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1.3UH 13.7A 4.3 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5224 pcs Duomenų lapas HM76-501R3JLFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.746" L x 0.600" W (18.95mm x 15.24mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM76
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.284" (7.21mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1.3µH Unshielded Wirewound Inductor 13.7A 4.3 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 4.3 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 13.7A