HM73-S121R0LFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM73-S121R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 10A 4 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM73-S121R0LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM73-S121R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM73-S121R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1UH 10A 4 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5375 pcs Duomenų lapas HM73-S121R0LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.265" W (7.50mm x 6.73mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM73
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1µH Shielded Inductor 10A 4 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 4 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 10A
Dabartinis - sodrumas 12A