HM73-5015R5LFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM73-5015R5LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 15.5UH 5A 18.2 MOHM
Duomenų lapai: HM73-5015R5LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM73-5015R5LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM73-5015R5LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 15.5UH 5A 18.2 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5106 pcs Duomenų lapas HM73-5015R5LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.532" L x 0.512" W (13.5mm x 13mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM73
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 15.5µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 15.5µH Shielded Inductor 5A 18.2 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 18.2 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 5A
Dabartinis - sodrumas 10A