HM73-316R4LFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM73-316R4LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 6.4UH 6.5A 25 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM73-316R4LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM73-316R4LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM73-316R4LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 6.4UH 6.5A 25 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5689 pcs Duomenų lapas HM73-316R4LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM73
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 6.4µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 6.4µH Shielded Inductor 6.5A 25 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 25 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 6.5A
Dabartinis - sodrumas 16A