HM73-303R9LFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM73-303R9LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 3.9UH 10A 7.2 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM73-303R9LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM73-303R9LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM73-303R9LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 3.9UH 10A 7.2 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4469 pcs Duomenų lapas HM73-303R9LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.551" L x 0.512" W (14.00mm x 13.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM73
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 3.9µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.9µH Shielded Inductor 10A 7.2 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 7.2 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 10A
Dabartinis - sodrumas 18A