HM72E-06R68LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM72E-06R68LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72E-06R68LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM
Duomenų lapai: HM72E-06R68LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM72E-06R68LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72E-06R68LFTR13 Gamintojas TT Electronics/BI Magnetics
apibūdinimas FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5450 pcs Duomenų lapas HM72E-06R68LFTR13.pdf
Naudojimas Unshielded Įveskite Molded
Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) Serija HM72E-06
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Reitingai -
Polarizacija 2-SMD Kiti vardai 987-1630-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas HM72E-06R68LFTR13
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Aparatinės įrangos tipas 680nH
Dažnumas - testas - Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.5 mOhm Max
Išplėstas aprašymas 680nH Unshielded Molded Inductor 14.4A 5.5 mOhm Max 2-SMD ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
Skersmuo - pečių - apibūdinimas FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM
Delsimo laikas 100kHz DC rezistorius (DCR) 16.5A
Dabartinis įvertinimas 14.4A Dabartinis - sodrumas -