HM72E-063R3LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM72E-063R3LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72E-063R3LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 6.6A 30 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM72E-063R3LFTR13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HM72E-063R3LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72E-063R3LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 6.6A 30 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90092 pcs Duomenų lapas HM72E-063R3LFTR13.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) Ekranavimas Unshielded
Serija HM72E-06 Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2-SMD Kiti vardai 987-1635-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Molded Inductor 6.6A 30 mOhm Max 2-SMD
DC rezistorius (DCR) 30 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 6.6A
Dabartinis - sodrumas 8A