HM72A-12R10LLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72A-12R10LLFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 100NH 40A 0.96 MOHM
Duomenų lapai: HM72A-12R10LLFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM72A-12R10LLFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72A-12R10LLFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 100NH 40A 0.96 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5770 pcs Duomenų lapas HM72A-12R10LLFTR13.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM72A
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 100nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100nH Unshielded Molded Inductor 40A 0.96 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 0.96 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 40A
Dabartinis - sodrumas 84A