HM72A-126R8LLFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72A-126R8LLFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 8A 22 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM72A-126R8LLFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM72A-126R8LLFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72A-126R8LLFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 8A 22 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5915 pcs Duomenų lapas HM72A-126R8LLFTR13.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Molded Inductor 8A 22 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 22 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 8A
Dabartinis - sodrumas 18A