HM72A-121R5LFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72A-121R5LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 20A 4.1 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM72A-121R5LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM72A-121R5LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72A-121R5LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 20A 4.1 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5176 pcs Duomenų lapas HM72A-121R5LFTR13.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.5µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Molded Inductor 20A 4.1 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 4.1 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 20A
Dabartinis - sodrumas 48A