HM72A-12100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72A-12100LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 8.3A 25.5 MOHM
Duomenų lapai: HM72A-12100LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM72A-12100LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72A-12100LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 10UH 8.3A 25.5 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5266 pcs Duomenų lapas HM72A-12100LFTR13.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM72A
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Molded Inductor 8.3A 25.5 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 25.5 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 8.3A
Dabartinis - sodrumas 16A