HM66A-1030100NLF13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66A-1030100NLF13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 2.7A 58.1 MOHM
Duomenų lapai: HM66A-1030100NLF13.pdf
  • Pranešimas
HM66A-1030100NLF13 specifikacijos
Dalies numeris HM66A-1030100NLF13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 10UH 2.7A 58.1 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5826 pcs Duomenų lapas HM66A-1030100NLF13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 58.1 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 58.1 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.7A