HM66A-07456R8MLF13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66A-07456R8MLF13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 1.7A 47 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM66A-07456R8MLF13.pdf
  • Pranešimas
HM66A-07456R8MLF13 specifikacijos
Dalies numeris HM66A-07456R8MLF13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 1.7A 47 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5799 pcs Duomenų lapas HM66A-07456R8MLF13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.189" (4.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 47 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 47 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.7A