HM66-306R8LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-306R8LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66-306R8LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 1.12A 108.9 MOHM
Duomenų lapai: HM66-306R8LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM66-306R8LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM66-306R8LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 1.12A 108.9 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5728 pcs Duomenų lapas HM66-306R8LFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM66
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.12A 108.9 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 108.9 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.12A