HM66-303R9LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-303R9LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66-303R9LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 3.9UH 1.44A 64.8 MOHM
Duomenų lapai: HM66-303R9LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM66-303R9LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM66-303R9LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 3.9UH 1.44A 64.8 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4832 pcs Duomenų lapas HM66-303R9LFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 3.9µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 1.44A 64.8 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 64.8 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.44A