HM65-H4R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM65-H4R0LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM65-H4R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 4UH 8A 8 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM65-H4R0LFTR13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
800 pcs
  • Pranešimas
HM65-H4R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM65-H4R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 4UH 8A 8 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53183 pcs Duomenų lapas HM65-H4R0LFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM65
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 987-1204-2
HM65H4R0LFTR13
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 4µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 4µH Unshielded Wirewound Inductor 8A 8 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 8 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 8A Dabartinis - sodrumas -