HM65-H1R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM65-H1R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 20A 2.5 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM65-H1R0LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM65-H1R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM65-H1R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1UH 20A 2.5 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4099 pcs Duomenų lapas HM65-H1R0LFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM65
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Wirewound Inductor 20A 2.5 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 2.5 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 20A