HA65A-25154R7LF
TT ElectronicsTT Electronics
HA65A-25154R7LF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HA65A-25154R7LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 2.6 MOHM SMD
Duomenų lapai: HA65A-25154R7LF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HA65A-25154R7LF specifikacijos
Dalies numeris HA65A-25154R7LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 2.6 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26375 pcs Duomenų lapas HA65A-25154R7LF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.043" L x 1.043" W (26.50mm x 26.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HA65A
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 987-1671 Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.610" (15.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 21MHz
Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 2.6 mOhm Max
Dabartinis - sodrumas 61A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HA65A-251533RLF
HA65A-251533RLF
Gamintojai: TT Electronics
apibūdinimas: FIXED IND 33UH 2.6 MOHM SMD
Sandelyje: 26480 pcs
parsisiųsti: HA65A-251533RLF.pdf
RFQ
HA6090
HA6090
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: SSR RELAY SPST-NO 90A 48-660V