HA65A-25153R3LF
TT ElectronicsTT Electronics
HA65A-25153R3LF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HA65A-25153R3LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 2.6 MOHM SMD
Duomenų lapai: HA65A-25153R3LF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HA65A-25153R3LF specifikacijos
Dalies numeris HA65A-25153R3LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 2.6 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22990 pcs Duomenų lapas HA65A-25153R3LF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.043" L x 1.043" W (26.50mm x 26.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HA65A
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 987-1670 Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.610" (15.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 24MHz
Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 2.6 mOhm Max
Dabartinis - sodrumas 87A