SF2004PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF2004PTHC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SF2004PTHC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 200V 20A TO247AD
Duomenų lapai: SF2004PTHC0G.pdf
  • Pranešimas
SF2004PTHC0G specifikacijos
Dalies numeris SF2004PTHC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 200V 20A TO247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83452 pcs Duomenų lapas SF2004PTHC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (TO-3P) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-247-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-247AD (TO-3P) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 20A Talpa @ Vr, F 175pF @ 4V, 1MHz