SF2004GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF2004GHC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SF2004GHC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AB
Duomenų lapai: SF2004GHC0G.pdf
  • Pranešimas
SF2004GHC0G specifikacijos
Dalies numeris SF2004GHC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129673 pcs Duomenų lapas SF2004GHC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 975mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 20A Talpa @ Vr, F 80pF @ 4V, 1MHz