SA40AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA40AHB0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA40AHB0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 64.5V DO204AC
Duomenų lapai: SA40AHB0G.pdf
  • Pranešimas
SA40AHB0G specifikacijos
Dalies numeris SA40AHB0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 40V 64.5V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 952127 pcs Duomenų lapas SA40AHB0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 8.1A Talpa @ dažnumas -
Susiję produktai
SA40A B0G
SA40A B0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 64.5V DO204AC
Sandelyje: 423128 pcs
parsisiųsti: SA40A B0G.pdf
RFQ
SA40AHR0G
SA40AHR0G
Sandelyje: 416330 pcs
parsisiųsti: SA40AHR0G.pdf
RFQ
SA40A R0G
SA40A R0G