SA40AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA40AHA0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA40AHA0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 64.5V DO204AC
Duomenų lapai: SA40AHA0G.pdf
  • Pranešimas
SA40AHA0G specifikacijos
Dalies numeris SA40AHA0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 40V 64.5V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 975451 pcs Duomenų lapas SA40AHA0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 8.1A Talpa @ dažnumas -
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA40AHB0G
SA40AHB0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 64.5V DO204AC
Sandelyje: 952127 pcs
parsisiųsti: SA40AHB0G.pdf
RFQ
SA40A-E3/54
SA40A-E3/54
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 519578 pcs
parsisiųsti: SA40A-E3/54.pdf
RFQ
SA40A A0G
SA40A A0G
parsisiųsti: SA40A A0G.pdf
SA40ARLG
SA40ARLG
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 64.5V AXIAL
parsisiųsti: SA40ARLG.pdf
SA40A
SA40A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SA40A.pdf
SA40C
SA40C
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 67.73V DO204AC
parsisiųsti: SA40C.pdf
SA40AHR0G
SA40AHR0G
parsisiųsti: SA40AHR0G.pdf
SA40A R0G
SA40A R0G
parsisiųsti: SA40A R0G.pdf
SA40AHE3/73
SA40AHE3/73
parsisiųsti: SA40AHE3/73.pdf
SA40AHE3/54
SA40AHE3/54
parsisiųsti: SA40AHE3/54.pdf
SA40A B0G
SA40A B0G
parsisiųsti: SA40A B0G.pdf
SA40A-E3/73
SA40A-E3/73
parsisiųsti: SA40A-E3/73.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus