SA33AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA33AHB0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA33AHB0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 33V 71.4V DO204AC
Duomenų lapai: SA33AHB0G.pdf
  • Pranešimas
SA33AHB0G specifikacijos
Dalies numeris SA33AHB0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 33V 71.4V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1008626 pcs Duomenų lapas SA33AHB0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 71.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 36.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 9.8A Talpa @ dažnumas -
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA33AG
SA33AG
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 33V 53.3V AXIAL