SA33AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA33AHA0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA33AHA0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 33V 71.4V DO204AC
Duomenų lapai: SA33AHA0G.pdf
  • Pranešimas
SA33AHA0G specifikacijos
Dalies numeris SA33AHA0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 33V 71.4V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 966209 pcs Duomenų lapas SA33AHA0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 71.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 36.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 9.8A Talpa @ dažnumas -