THN 20-2412WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 20-2412WI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THN 20-2412WI
Gamintojas / Gamintojas: TRACO Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V
Duomenų lapai: THN 20-2412WI.pdf
  • Pranešimas
THN 20-2412WI specifikacijos
Dalies numeris THN 20-2412WI Gamintojas TRACO Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3061 pcs Duomenų lapas THN 20-2412WI.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija THN 20WI Galia (vatais) 20W
Paketas / dėžutė 6-DIP Module Kiti vardai 1951-2302
Darbinė temperatūra -40°C ~ 75°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos Remote On/Off, OVP, SCP Efektyvumas 89%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.67A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
THN 20-2422
THN 20-2422
Gamintojai: TRACO Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Sandelyje: 2060 pcs
parsisiųsti: THN 20-2422.pdf
RFQ
Gamintojai: TRACO Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Sandelyje: 2464 pcs
parsisiųsti: THN 20-2410.pdf
RFQ
THN 20-2422WI
THN 20-2422WI
parsisiųsti: THN 20-2422WI.pdf
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 20W
parsisiųsti: THN 20-2413WI.pdf
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-15V
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus