THN 20-2410WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 20-2410WI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THN 20-2410WI
Gamintojas / Gamintojas: TRACO Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: THN 20-2410WI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
THN 20-2410WI specifikacijos
Dalies numeris THN 20-2410WI Gamintojas TRACO Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2857 pcs Duomenų lapas THN 20-2410WI.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija THN 20WI Galia (vatais) 15W
Paketas / dėžutė 6-DIP Module Kiti vardai 1951-2085
Darbinė temperatūra -40°C ~ 75°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos Remote On/Off, OVP, SCP Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.5A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
THN 20-1222
THN 20-1222
Gamintojai: TRACO Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Sandelyje: 1978 pcs
parsisiųsti: THN 20-1222.pdf
RFQ
THN 20-2413WI
THN 20-2413WI
Gamintojai: TRACO Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 20W
Sandelyje: 2405 pcs
parsisiųsti: THN 20-2413WI.pdf
RFQ
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V
parsisiųsti: THN 20-2411.pdf
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V
parsisiųsti: THN 20-2412WI.pdf
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus